Září 2009

pp děkuju

30. září 2009 v 20:11 | Zuzankaaa
BI : PHOTO-GRAPHIC-SHOOT.BLOG.CZ
Tak děkuju aspoň za tu (zatím 66) LIDÍ fakt moc doufám že se to ještě vitáhne na 80 a taky doufám že tu každý den bude tolik lidiček... ! No jinak doufám že zejtra dodělám Avril... A udělá mi Sára exstra WEBLAY ... No já du na Comeback a pak se hezky vispěte do ŘÍJNA!!!!!!!!!!!


Avril Lavigne Strips Down Sound for Introspective November LP : Rolling Stone : Rock and Roll Daily

30. září 2009 v 20:04 | Zuzankaaa
Lavigne se nesnaží zopakovat úspěch roku 2007 na smeč singl "Girlfriend", snaží se zachovat její postavení jako punk-pop je arogantní princezna. Na as-yet-untitled listopadu disku Lavigne řekla, že je snaha o více introspektivní zvukové se stripped-down rock rekord poháněné akustické kytary.


Nová fotka pro lucky 2007

30. září 2009 v 20:03 | Zuzankaaa
Je hrozně hezká !


mi :
best-awril.blog.cz
you :
zuzinecka-avril.blog.cz

The AXE Lounge - Southampton, NY 21.08.09(Part II.)

30. září 2009 v 20:00 | Zuzankaaa
Zde jsou nove fotky z akce The AXE Lounge - Southampton, NY 21.08.09
Vsechny najdete TADYThe Black Star Effect & The Bottle and Packaging

30. září 2009 v 19:55 | Zuzankaaa
Black Star is a fruity floral fragrance that combines the delicate scents of the pink hibiscus flower with addictively delicious black plum and dark chocolate!
The notes blend to create a swirling, sparkling cloud of fragrance, for a truly energetic scent!
Avril about the fragrance: "When I created the scent, I knew the fragrance had to have dark chocolate… I was thrilled to be able to incorporate such an unexpected element into Black Star."

The Bottle & Packaging:

Black Star's bottle takes on a unique and striking star shape. This beautiful faceted bottle comes with an unexpected twist - a removable studded ring accessory - to capture Avril's distinctive rock-glam style - a perfect fusion of punk and pretty. Further celebrating Avril's punk flair, the Black Star outer-packaging was inspired by her favorite studded leather wrist band.
Avril about the bottle: "I really love unexpected combinations like pink and black… and fun accessories like stars and studs. This is what you'll see in my perfume bottle. In fact, I almost wanted the bottle to become an accessory so the studded collar you see is actually a removable ring that people can hang around things like necklaces."

avril-lavigne-perfumes.com


Zbírka Black Stars

30. září 2009 v 19:49 | Zuzankaaa
Chci mít doma !!